Dünyanın en büyük çevrimiçi yazma yarışması

ve kazananlar…

Görsel Hikaye Anlatımı

Bir resim bin kelimeye değer derler, fakat bu yıl bir Watty Ödülüne değer olabilir. Görsel Hikaye Anlatımı ödülü, grafik romanlardan yemek tarifi kitaplarına, benzersiz hikayeler yaratmak için satır-içi medya kullanan büyüleyici başvuruları ödüllendiriyor.

Çığır Açanlar

Bazen hikayeler sınırları zorlar. İster varolan bir türe yeni bir anlayış getirmek olsun, ister sıradan olandan tümüyle uzaklaşmak, bu ödül bir ilki gerçekleştiren yazarları ödüllendiriyor.

Yazarın İlk Eseri

İlk izlenimler çok önemlidir. 2016 yılında bazı muhteşem yeni yazarlar Wattpad topluluğunda izlerini bıraktılar. Bu Watty Ödülü, ilk eserlerini bu sene yayımlayan hikaye anlatıcılarının harika işlerini ödüllendiriyor.

Gizli Cevherler

Hikayenin farkedilmediğini mi düşünüyorsun? Tekrar düşün. Henüz işlenmemiş elmasları bulmak için Wattpad'i sürekli tarıyoruz. Wattys de istisna değil, çünkü orada da Wattpad okuyucularının bayılacağı harika hikayeleri arayıp buluyoruz.

Obur Okumalar

Kancalarını takıp çıkarmayan o hikayeleri biliyorsun değil mi? Cümlenin ortasında uykuya dalsan bile okumayı bırakamadığın o hikayeleri? Bu ödül en çok bağımlılık yapan Watty yarışmacısına gidiyor.

Herkesin Dilinde

Bu kategorideki hikayeler topluluğu yakıp geçtiler. Çok dedikoduya, tartışmaya, ve konuşmaya ilham oldular - o kadar çok ki, görmezden gelemezdik. Bunlar sizi konuşturan, yok sayılamayacak hikayeler.

Koleksiyoncu Edisyonu

Wattpadciler favorileri hikayelerinden kendi kütüphanelerini oluşturmalarıyla ünlüler. Bu kategorideki kazananlar, Wattpad topluluğunun kütüphanelerine en sık ekledikleri hikayeler. Bu hikayeler insanı depolamaya teşvik ediyor - ve bunda hiçbir yanlış yok!

Yeni Sesler

Yeni yazarlar bazen gözden kaçabilir. Ama Wattpad'de kaçmaz! Yeni yetenekler için gözlerimiz hep açık, ve bu ödül de sahneye yeni çıkmış, gerçekten yetenekli bazı yazarları öne çıkarıyor.

Merkezin Sevdikleri

Merkezin Sevdikleri ödülü Wattpad çalışanları tarafından en beğenilen hikayeleri ödüllendiriyor. Burada, yani Merkezde, harika bir hikaye çok sevilir. Şanslıyız ki, bizim eklektik zevklerimize uygun muhteşem hikayelerin sonu gelmez.

Halkın Seçimi

Oylama günü, bize en sevdiğin hikayeleri söylemek için tweet attın. Wattys Halkın Seçimi Ödülü en çok tweeti alan hikayelere gidecek.

Biliyor muydun?

Wattpad'i Her Ay 45 Milyon İnsan Kullanıyor

İşte bu, hikayelerinin keşfedilmesi ve milyonlarca kişi tarafından okunması için bir fırsat!

Wattpad tüm dünyada ve 50 dilde mevcut... ve bu sayı giderek artıyor

Uluslararası topluluğumuza katır ve büyük bir şeyin parçası ol.