Największy na świecie konkurs pisania online

A zwycięzcami zostali...

Trailblazers

Czasami opowieści wyznaczają nowe granice. Czy jest to nowość w ustalonym już gatunku literackim, czy całkowite odstępstwo od zwyczajności, ta nagroda wyróżnia przełomowych autorów.

Debiut Pisarski

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. W 2016 r. kilka fantastycznych nowych pisarzy wyrobił sobie markę wśród społeczności Wattpad. Ta nagroda Watty to wyraz uznania dla świetnych prac powieściopisarzom, którzy zadebiutowali w tym roku.

Ukryte Perły

Myślisz, że Twoja opowieść pozostała bez echa? Pomyśl jeszcze raz. Od zawsze cenimy Wattpad za nieoszlifowane diamenty. Wattys działa tak samo, ponieważ sprzyja odnajdywaniu wspaniałych opowieści, które czytelnicy Wattpad pokochają.

Lekkie Pióro

Znasz te lektury, które złowiły Cię na haczyk i nie pozwalają się uwolnić? Opowieści, których nie możesz przestać czytać nawet wtedy, gdy zasypiasz w pół zdania? Ta nagroda trafia do najbardziej wciągających zgłoszeń na Wattys.

Na Językach

Opowieści w tej kategorii zatrzęsły społecznością. Są inspiracją dla szumu, debat i zaangażowania na taką skalę, że nie mogliśmy tego nie zauważyć. Są to opowieści, obok których nie możesz przejść obojętnie i bez słowa.

Edycja Kolekcjonerska

Użytkownicy Wattpad są znani z budowania własnych bibliotek ulubionych prac. Zwycięzcy w tej kategorii to osoby, które najczęściej były dodawane wśród społeczności Wattpad. Są to opowieści, które inspirują do gromadzenia zapasów – i nie ma w tym nic złego!

Nowe Głosy

Czasami nowi pisarze umykają uwadze i przechodzą niezauważeni. Ale nie na Wattpad! Mamy nasze oczy szeroko otwarte na nowe talenty, a ta nagroda wyróżnia utalentowanych autorów, którzy są nowi na scenie.

Wybór Czytelników

W dniu głosowania, publikowaliście tweety, aby wskazać nam swoje ulubione opowieści. Nagroda Społeczności Wattys, People's Choice, zostanie przyznana opowieściom, które otrzymały najwięcej tweetów.

Czy wiesz, że?

45 Milionów Osób Używa Wattpad Każdego Miesiąca

Teraz jest Twoja szansa, aby Twoje prace zostały odkryte, więc pokaż je milionom czytelników!

Wattpad jest dostępny na całym świecie w 50 różnych językach... i ta liczba rośnie

Dołącz do naszej prawdziwie międzynarodowej, pisarskiej społeczności i bądź częścią czegoś dużego.