תחרות הכתיבה המקוונת הגדולה בעולם

והזוכים הם...

סיפורים חזותיים

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אבל השנה היא תוכל גם לזכות בפרס Watty. פרס הסיפורים החזותיים מכיר בסיפורים המדהימים שהשתמשו בכלי מדיה ליצירת סיפורים ייחודיים- מרומן גרפי ועד לספר מתכונים, וכולל את כל מה שביניהם.

חלוצים

לפעמים סיפורים מותחים גבולות. בין אם מדובר בנקודת מבט רעננה על ז'נר מוכר או ביציאה מוחלטת מן המוכר, פרס זה מוקיר סופרים הפורצים דרכים חדשות.

סיפור הבכורה של הסופר

הרושם הראשון הוא חשוב מאוד. בשנת 2016, התגלו מספר סופרים נפלאים חדשים שהטביעו את חותמם על קהילת Wattpad. פרס Watty זה מציין לשבח את עבודתם המצוינת של מספרי סיפורים, שהחלו את דרכם השנה.

אוצרות נסתרים

חושבים שהסיפור שלכם לא קיבל את תשומת הלב הראויה לו? לא בטוח! אנו תמיד סורקים את Wattpad בחיפוש אחר יהלומים לא מלוטשים. וכך גם בתחרות פרסי ה- Wattys, אנו נחשוף סיפורים מעולים שקוראי Wattpad פשוט יאהבו.

אי אפשר להפסיק לקרוא

מכירים את הסיפורים האלה שפשוט תופסים אתכם ולא נותנים לכם מנוחה עד שתסיימו אותם? הסיפורים שאי אפשר להפסיק לקרוא אפילו כשאתם נרדמים באמצע המשפט? פרס זה יציין לשבח את העובודות הממכרות ביותר שהוגשו ל- Wattys.

שיחת העיר

הסיפורים בקטגוריה זו הציתו אש בקהילה. הם עוררו המון באז, ויכוחים ומעורבות - עד כדי כך שהיינו חייבים לשים אליהם לב. אלו הסיפורים מהם אי אפשר היה להתעלם ושגרמו לכם לדבר עליהם.

מהדורת האספנים

קוראי Wattpad ידועים בספריות שהם בונים עם הסיפורים האהובים עליהם. הזוכים בקטגוריה זו הם אלו שקהילת Wattpad הוסיפה בתדירות הגבוהה ביותר. אלו הסיפורים שמעוררים את יצר האספנות שלנו - ואין בכך שום דבר רע!

קולות חדשים

קורה שסופרים חדשים נשארים אלמוניים ולא מגלים אותם. לא ב- Wattpad! אנחנו כל הזמן מחפשים כישרונות מעולים חדשים ופרס זה מבליט כמה סופרים מחוננים באמת שהגיעו לזירת הכתיבה רק לאחרונה.

הידעתם?

45 מיליון אנשים משתמשים ב- Wattpad מדי חודש

עכשיו ההזדמנות שלכם להתגלות כסופרים ולחשוף את הסיפור שלכם בפני מליוני קוראים!

Wattpad זמין בכל רחבי העולם ותומך בלמעלה מ- 50 שפות שונות... ועוד ידו נטויה

הצטרפו לקהילה הכתיבה הבינלאומית האמיתית שלנו והפכו לחלק ממשהו גדול.