Největší online soutěž v psaní na světě

A vítězi se stávají…

Spisovatelská prvotina

První dojmy jsou velmi důležité. V roce 2016 zanechali v komunitě Wattpadu stopy fantastičtí noví spisovatelé. Tato cena Watty oslavuje skvělou práci vypravěčů, kteří letos debutovali.

Skryté poklady

Máš pocit, že tvůj příběh zůstal bez povšimnutí? Nevěš hlavu. Na Wattpadu neustále hledáme zapadlé drahokamy. Ceny Wattys nejsou v tomto ohledu nijak výjimečné. Vytáhneme skvělé příběhy, které si čtenáři Wattpadu zamilují.

Návyková četba

Znáš to, když se začteš a nemůžeš se odtrhnout? Příběhy, jejichž dočtení nemůžeš nechat na zítra, ačkoliv se ti v polovině věty zavírají oči? Tuto cenu dostávají nejnávykovější příspěvky v soutěži Wattys.

O čem se mluví

Příběhy v této kategorii galvanizují celou komunitu. Vyvolávají rozruch, diskutuje se o nich, lidé se zapojují – a my to nemůžeme nechat bez povšimnutí. Toto jsou nepřehlédnutelné příběhy, o kterých se mluví.

Sběratelská edice

Uživatelé Wattpadu jsou známí tím, že si budují vlastní knihovny složené z oblíbených příběhů. Vítězové v této kategorii jsou příběhy, které si členové komunity Wattpadu přidávali nejčastěji. Jde o příběhy, kterými se člověk chce zásobit – a na tom není nic špatného!

Nové hlasy

Noví autoři se někdy těžko prosazují. Ne však na Wattpadu! Na nové talenty máme čuch a touto cenou oceňujeme opravdu nadané spisovatele, kteří na scénu vstupují nově.

Miláček zaměstnanců

Cena Miláček zaměstnanců je udělována příběhům, které nejvíc oslovily zaměstnance Wattpadu. V naší centrále je rozhodující skvělý příběh. Naštěstí můžeme náš eklektický vkus uspokojit širokou škálou skvělých příspěvků.

Výběr čtenářů

V den hlasování jste se s námi přes Twitter podělili o své oblíbené příběhy. Cena Výběr čtenářů v rámci soutěže Wattys bude udělena příběhům, které dostaly nejvíc tweetů.

Věděl/a jsi to?

Každý měsíc Wattpad používá 45 milionů lidí

Teď máš šanci, aby tvoje příběhy objevily tisíce čtenářů!

Wattpad je k dispozici po celém světě, podporuje 50 různých různých jazyků a jejich počet se stále zvyšuje

Zapoj se do naší opravdu mezinárodní komunity spisovatelů a buď součástí něčeho velkého.