Dünyanın en büyük çevrimiçi yazma yarışması

Wattys başvuruları artık kapandı

2016 Watty Ödülleri'ne katılan herkese teşekkür ederiz. Bu, en iyi yılımızdı. Hatta, önceki yıllarda aldığımızdan çok daha fazla başvuru aldık—ve onları okumak için sabırsızlanıyoruz!
Bize ulaşan muhteşem başvuruların sayısının çokluğu—ve sizlere en iyinin en iyisini göstereceğimize dair verdiğimiz söz—nedeniyle kazananları sonbaharda açıklayacağız. Güncellemeler için bizi izlemeye devam et!

Biliyor muydun?

Wattpad'i Her Ay 45 Milyon İnsan Kullanıyor

İşte bu, hikayelerinin keşfedilmesi ve milyonlarca kişi tarafından okunması için bir fırsat!

Wattpad tüm dünyada ve 50 dilde mevcut... ve bu sayı giderek artıyor

Uluslararası topluluğumuza katıl ve büyük bir şeyin parçası ol.

Kategoriler

Wattys her türde ve her düzeyde yeteneği ödüllendirmek için tasarlanmıştır. Şu an her bir ödülümüzün kazananlarını bulmak için başvurularınızı okumakla meşgulüz. 10 ayrı kategoride verilecek ödüllerle, mümkün olduğu kadar çok harika yazarı öne çıkaracağımız için heyecanlıyız.

Halkın Seçimi


Oylama günü, bize en sevdiğin hikayeleri söylemek için tweet attın. Wattys Halkın Seçimi Ödülü en çok tweeti alan hikayelere gidecek.

Çığır Açanlar


Bazen hikayeler sınırları zorlar. İster varolan bir türe yeni bir anlayış getirmek olsun, ister sıradan olandan tümüyle uzaklaşmak, bu ödül bir ilki gerçekleştiren yazarları ödüllendiriyor.

Yazarın İlk Eseri


İlk izlenimler çok önemlidir. 2016 yılında bazı muhteşem yeni yazarlar Wattpad topluluğunda izlerini bıraktılar. Bu Watty Ödülü, ilk eserlerini bu sene yayımlayan hikaye anlatıcılarının harika işlerini ödüllendiriyor.

Gizli Cevherler


Hikayenin farkedilmediğini mi düşünüyorsun? Tekrar düşün. Henüz işlenmemiş elmasları bulmak için Wattpad'i sürekli tarıyoruz. Wattys de istisna değil, çünkü orada da Wattpad okuyucularının bayılacağı harika hikayeleri arayıp buluyoruz.

Obur Okumalar


Kancalarını takıp çıkarmayan o hikayeleri biliyorsun değil mi? Cümlenin ortasında uykuya dalsan bile okumayı bırakamadığın o hikayeleri? Bu ödül en çok bağımlılık yapan Watty yarışmacısına gidiyor.

Herkesin Dilinde


Bu kategorideki hikayeler topluluğu yakıp geçtiler. Çok dedikoduya, tartışmaya, ve konuşmaya ilham oldular - o kadar çok ki, görmezden gelemezdik. Bunlar sizi konuşturan, yok sayılamayacak hikayeler.

Koleksiyoncu Edisyonu


Wattpadciler favorileri hikayelerinden kendi kütüphanelerini oluşturmalarıyla ünlüler. Bu kategorideki kazananlar, Wattpad topluluğunun kütüphanelerine en sık ekledikleri hikayeler. Bu hikayeler insanı depolamaya teşvik ediyor - ve bunda hiçbir yanlış yok!

Yeni Sesler


Yeni yazarlar bazen gözden kaçabilir. Ama Wattpad'de kaçmaz! Yeni yetenekler için gözlerimiz hep açık, ve bu ödül de sahneye yeni çıkmış, gerçekten yetenekli bazı yazarları öne çıkarıyor.

Merkezin Sevdikleri


Merkezin Sevdikleri ödülü Wattpad çalışanları tarafından en beğenilen hikayeleri ödüllendiriyor. Burada, yani Merkezde, harika bir hikaye çok sevilir. Şanslıyız ki, bizim eklektik zevklerimize uygun muhteşem hikayelerin sonu gelmez.

Kategoriler

Wattys her türde ve her düzeyde yeteneği ödüllendirmek için tasarlanmıştır. Şu an her bir ödülümüzün kazananlarını bulmak için başvurularınızı okumakla meşgulüz. 10 ayrı kategoride verilecek ödüllerle, mümkün olduğu kadar çok harika yazarı öne çıkaracağımız için heyecanlıyız.