The Wattys

Dünyanın En Büyük Çevrimiçi Yazma Yarışması

Her yıl verilen Watty Ödülleri dijital hikaye anlatımının en iyilerini kutluyor. Bu yıl ilk defa küresel topluluğumuzu da katılmaya davet ettik, ve sonuç çok başarılı oldu!

Dünyanın dört bir yanından 75,000 başvuru oldu – Wattys tarihinin en yüksek başvuru sayısı.

İşte bu yılın kazananları:

En Çok Destekledikleriniz

Sizlerden 2015 yılında en sevdiğiniz hikayeleri aday göstermenizi ve onlara oy vermenizi istedik. Bir hafta süren oylama ve binlerce tweet’ten sonra, işte En Çok Destekledikleriniz ödüllerini ve kalplerinizi kazanan hikayeler.

En Çok Duygulandığınız Şiirler

Bu şiirleri okumaya doyamadınız. Okudunuz, yorum yaptınız, oy verdiniz, arkadaşlarınıza önerdiniz! Bu kategori’de 2015 yılında en çok okunan oy alan, yorumlanan şiirleri kutluyoruz!

En İyi Keşfedilmemiş Hikayeler

Bu ödül sevdiğimiz hikayeleriyle gelecek vaadeden Wattpadderlar için. Onları okuyun ve yakaladıkları ivmeye katkıda bulunun.

Acemi Şansı

Wattpad’de başarı her zaman tecrübeyle gelmiyor. Bu ödül, son altı ay içinde Wattpad’e katılan yazarlar tarafından yazılmış en iyi hikayeleri tanımak için!

En Çok Konuşulanlar

Bu hikayelerin her biri dedikodular, tartışmalar ve on binlerce satıriçi yorum gördü. 2015’in en çok tartışılan hikayelerini burada bulabilirsiniz.

Kütüphanelerin Vazgeçilmezleri

Bazı hikayeler Wattpad kütüphanelerinin vazgeçilmezi. Bu ödül 2015’te Wattpadderlar tarafından en çok kütüphanelere eklenen hikayeler için.

En İnteraktif Hikayeler

Wattpad’in en çok sevdiğiniz özelliklerinden biri de hikayelerinizi fotoğraflarla ve videolarla daha eğlenceli hale getirmek! Bu kategori 2015’in en multimedya dolu hikayelerini sizlerle buluşturmak için!

Baştan Aşağı

Sayılar yalan söylemez. Wattpad’in veri uzmanlarına göre, bunlar Wattpad’de en çok bağımlılık yapan hikayeler – okuyucular onları baştan aşağı okudular.

Yazarların Seçtikleri

Bu ödül Wattpad yazarları tarafından en çok okunmuş hikayeler için. Bu hikayelerin hoşunuza gideceğini umuyoruz.


Tüm Kazananlara Tebrikler

Umarız bunlar size bir süre için okuyacak yeterince malzeme vermiştir! Yarışmaya katılan herkese teşekkürler! Eğer Wattys hakkında daha fazla bilgi almak istiyor ya da seneye katılmak için yazmaya başlamaya sabırsızlanıyorsanız, @TheWattys profilini takip edin.

Daha fazla ilham için geçen senenin kazananlarını incelemekten çekinmeyin.

Top